Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław
Rodzaj działalności
Opis działalności kompanii

Firma Senator została założona w 1993 roku. Znajduje się ona we Wrocławiu. W ofercie są solidnie wykonane z wysokiej jakości tworzyw szafy na wymiar, szafy przesuwne, szafy wnękowe. Zamówić można meble do garderoby, meble pokojowe, szafy do sypialni, stoliki kawowe, meble do biura lub biblioteki. Każdy klient może wybrać zdjęcie, które zostanie wykorzystane podczas produkcji drzwi.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Do wyboru są meble w stylu nowoczesnym, klasycznym. Zamówić można produkty w różnych kolorach, kształtach i wymiarach. Senator dopasowuje ofertę do klienta. Fachowcy wykonują meble zgodnie z wytycznymi. Na stronie internetowej firmy zapoznać się można z całą ofertą, zobaczyć zdjęcia, inspiracje, gdy ktoś nie ma pomysłu, jak urządzić biuro, sypialnię itd.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Dodano również propozycję współpracy. Firma ma bardzo dużo pozytywnych opinii od klientów. Realizują szybko zlecenia, meble zrobione są solidnie, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny, kulturalni pracownicy, wykonują nawet trudne projekty, świetni doradcy itp.

Meble Senator

Telefon
713739171
Nip
8981027148
REGON
930210370
Adres siedziby
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
  • Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław
  • Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław