Tespol Sp. z o.o. – cyfrowy sprzęt pomiarowy

Tespol Sp. z o.o. – cyfrowy sprzęt pomiarowy
Rodzaj działalności
Opis działalności kompanii

Firma Tespol prowadzi swoją działalność na Polskim rynku od dwudziestu pięciu lat. Specjalizuje się przede wszystkim w urządzeniach aparatury kontrolno - pomiarowej oraz systemach radiokomunikacyjnych, np. oscyloskopach czy multimetrach. Jej zarządzaniem zajmuje się zespół złożony jedynie z dobrze przeszkolonych, znających się na swoim fachu, profesjonalnych osób, które zawsze wyciągną pomocną dłoń w stronę klienta.

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty firmy Tespol fot.1

W skład naszej oferty wchodzi również serwis, tj. naprawa czy kalibracja przyrządów, serwis systemów radiokomunikacyjnych czy przedłużanie gwarancji na urządzenia. Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami firm takich jak: Tektronix, Keithley, Rohde&Schwarz, Dewetron oraz nie tylko.

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty firmy Tespol fot.2

Tespol posiada certyfikaty, które tylko utwierdzą Państwa w przekonaniu o naszym profesjonalizmie, a ich pełny opis znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "o firmie". Naszą największą zaletą jest to, że podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, obdarzamy go szacunkiem i oczywiście słuchamy.

Tespol Sp. z o.o.

Adres WWW
Telefon
717836360
Nip
8992410135
REGON
930513685
Adres siedziby
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
  • Tespol Sp. z o.o. – cyfrowy sprzęt pomiarowy
  • Tespol Sp. z o.o. – cyfrowy sprzęt pomiarowy