Liquid Technologies sp. z o.o. – płyn do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies sp. z o.o. – płyn do czyszczenia klimatyzacji
Rodzaj działalności
Opis działalności kompanii

Jeżeli zależy Wam na tym, aby dostać dobrej jakości chemię do profesjonalnego użytku, to znajdziecie ją w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje nasza firma. Zapewniamy Wam środki do czyszczenia klimatyzacji, bazujące na najlepszych składnikach. Dzięki temu możecie być pewni, że wszystkie powierzchnie zostaną wyczyszczone.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Liquid Technologies to firma bazująca na bezpiecznych składnikach. Nie musicie się niczego obawiać, aczkolwiek przy ich użytkowaniu zawsze należy wykazać się odpowiednią ostrożnością. Środki do czyszczenia klimatyzacji możecie używać na powierzchniach aluminiowych, miedzianych i mosiężnych.

Płyn do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Oprócz tego, nasza firma oferuje Wam również środki i preparaty, dzięki którym bez problemu uda Wam się odgrzybić całą klimatyzację. Nie zapomnijcie, że należy regularnie dbać o całą wentylację i klimatyzację. Z naszymi profesjonalnymi środkami chemicznymi na pewno Wam się to uda. Liquid Technologies to firma, która w szybki sposób realizuje zamówienia.

Telefon
571380888
Nip
8982237296
REGON
368412743
Adres siedziby
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – płyn do czyszczenia klimatyzacji
  • Liquid Technologies sp. z o.o. – płyn do czyszczenia klimatyzacji